Tagasiside

Suurepärane toode!

Nägin Woolarti vahvaid uudseid nunovilditud sokke, mis äratasid huvi. Woolarti lehel surfates jäi pilk veel peale ilusatele vilditud sõrmikutele. Võtsin Woolarti Tiinaga ühendust ja läksin näidiseid vaatama. Väga toredad sokid ja kindad olid, sügise poole kavatsen need endale ka tellida. Aga juhuslikult läks nii, et mul oli vaja samal ajal beebitekki ja Tiina oli lahkelt nõus selle kiirelt mulle tegema. Ja tegigi! Ma tänan väga vastutulelikkuse ja kiire tegutsemise eest! Tekk sai tore, armas, pehme ja õhuke. Igal juhul soovitan väga, meeldiv ja kiire suhtlus ja ilus tulemus 🙂

Cia-Helena Meldo

Suurepärane!

Teadsin alati, et vilditud asjad peavad olema paksud ja igavad.. Woolart muutis mu meelt! – heas mõttes!

Jaan Tõnts

Suurepärane!

suur tänu kaabu eest ❤️❤️❤️

Loontje Aljona

Kingituste mure on murtud!

Meie peres on Woolart OÜ au sees. Sünnipäevakinkidega pole enam probleeme.
Saunapäeval istuvad saunalised laval uhked vilditud kübarad ja kaabud peas! Paljud sõbrad sahistavad kodus ilusaid vilditud susse!
Südame ja hingega tehtud ilus käsitöö. Aitäh!

Heli Sepp

Imekena!

Anna üks pisike mõtteidu ja valmib suurepärane kunstiteos!!!!!!

Kersti Raidsalu

Kaunimad kui pildil!

Tellisin vildid ja kindad ning sain väga meeldivate emotsioonide osaliseks. Tooted on reaalselt veel kaunimad kui pildil. Vildid tehti spetsiaalselt minu mõõtude järgi ja on hästi mugavad. Poest tavaliselt ma oma kitsale jalale nii sobivaid ei leia. On tunda, et lisaks muudele materjalidele on lisatud toodetesse suur kogus armastust ja pühendumist. Suur tänu ja jätkuvalt lennukat inspiratsiooni!!!

Kristi Laanemets