Meie, kes me woolart loominguga tegeleme:

 

Tiina Klemets

Tänapäeva maailm on väga kiire. Tehnoloogia areneb hullumeelse tempoga. Linnades on selline tunne, et autod ei peatu kunagi ning elu voolab nii ruttu eest ära, et me jõuame vaevu sellele järgi joosta. Stop! Jää korraks seisma! Ma olen ju siin… räägime, räägime Sinuga! Ja just nii ma ennast tutvustaksingi Sulle, kes sa oled ainulaadne oma mõtetes, soovides ja saavutustes. Just nimelt – Saavutustes! Sest paljud inimesed kalduvad nimetama oma tegusid vigadeks. Tegelikkuses, mu kallid ja armsad, mina usun, et siin sellel imelisel maakeral ei eksisteeri ühtegi viga – Nagu Viltimiseski – Maailm on täis Avastusi 🙂 Iga kord, kui seisan laua taga ning soov on katsetada midagi uut, siis võin öelda täiesti kindlameelselt, et midagi tuleb alati välja 🙂 Innustan ka Sind olema oma mõtetes, soovides ning saavutustes Avastaja!

 

 

 

liige1

Annika Klemets 

Olen selles maises kehastuses hetkel kolme lapse ema ja hooliva mehe abikaasa, lisaks oma lähedastele armastan loodust ja loomi ning kunst ja looming on üks mu elu läbivatest kirgedest, mis kunagi ei rauge ega ammendu, mis mind alati tiivustab, hämmastab ja inspireerib. Olen juba varasest lapsepõlvest alates armastanud joonistada loodust ja loomi. Luues ma unistan ja ühtlasi ka loon (ka oma elu). Olen oma loomult filosoof ja unistaja,  kuid samas ei hõlju ma vaid kaugustes, vaid tunnen ka tugevat ühendust maaga ja oma füüsilise loova eneseväljenduse ja Kõiksuse väega.
Viltimiseni jõudsin peagi pärast oma esimese lapse sündi ehk umbes 11 aastat tagasi ja mul on kahtlus, et see minu jaoks kergete sõltuvusekalduvustega harrastus saadab mind elu lõpuni. Ja kui juba sõltuda, siis sõltuda millestki, mis on rõõmupakkuv ning negatiivsete kõrvalmõjudeta. Olen praegu õnnelik, et saan oma kirge ja loomingut siin ja praegu Viltel’i kaudu jagada ning piiritunanäivaid koosloomise kogemusi ammutada luues seeläbi erinevaid võimalusi selle maailma imelisusest veelgi rohkem osa saada.