Abiks tellimisel

Meie e-pood ei avalda kolmandatele isikutele meile usaldatud isikuandmeid.

Tellimuse vormistamisega Ostukorvis saadetakse Teie e-posti aadressile kuni kahe tööpäeva jooksul arve, mille alusel saate tellimuse eest tasuda.  Arvel on esitatud meie firma andmed ning pangakonto, kuhu saate makse teha.
Tellimuse täitmise aeg algab arve tasumise päevast. Kui kolme päeva jooksul arvet ei tasuta tühistatakse tellimus automaatselt.

Tarbijal on õigus taganeda lepingust 14 kalendripäeva jooksul, tagastades kaup Müüjale posti teel ja kandes tagasisaatmise kulud. Tagastada ei saa tarbija eritellimuse kohaselt valmistatud kaupa või tooteid mida tarbija on juba kasutusele võtnud või mille pakendeid rikkunud.
Kui kasutataval esemel ilmnes mingi puudus või defekt, siis on tarbijal õigus nõuda Müüjalt selle eseme parandamist või välja vahetamist või saada hinnaalandust või kauba müügilepingust taganeda vastavalt üldistele reeglitele, mis kehtivad konkreetses riigis defektsete kaupade puhul.

Ostuinfo
Valige välja teile sobiv toode ning klõpsake nuppu “Lisa ostukorvi”. Valitud toode liigub siis teie ostukorvi. Ostukorvi valitud toodete hulk ei ole piiratud. Kui olete soovitud tooted ostukorvi sisestanud, siis kontrollige need enne tellimuse kinnitamist veelkord üle. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist saate tooteid ostukorvist ka eemaldada.

NB! Kui olete avanud tootelehe ja selle ostukorvi nupul puudub tekst “Lisa ostukorvi”, siis kontrollige rippmenüüst teile huvipakkuvat suurust, värvust, kogust vms. “Lisa ostukorvi” tekst puudub nupul ka juhul kui toode (või ka vastav värvus, suurus, kogus vms) on poes läbimüüdud.

Lojaalsusprogrammi Cahsbackworld hüved

Iga sooritatud ostu summalt maksab ostukogukond Cashbackworld teile raha tagasi! Woolart OÜ ning paljude muude ettevõttete hüvede saamiseks palume registreerida end meie ettevõtte lojaalsusprogrammis Cashbackworld kodulehel. Registreerumisel palume kindlasti märkida soovitaja kastikestes linnukesed. Küsimuste korral palume võtta meiega ühendust info@woolart.ee . Cashbacki arvestatakse ainult täishinnaga toodetelt. Cashbacki saamiseks palume ostukorvis märkida enda cashbackworldi liikme ID!

Pane tähele!
Valitud toode teie ostukorvis on kuni tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele ostjatele.
Toodete hinnale lisandub ühekordne saatekulu (vastavalt valitud teenuse pakkujale). Hinnad ei sisalda käibemaksu, kuna Woolart OÜ ei ole käibemaksu kohustuslane.

Ostukorvi valitud toodete tellimiseks klõpsake ostukorvi all asuvale nupule “Näita ostukorvi”. Seejärel sisestage oma andmed. Juhul kui tellimuse eest maksja ja kauba kättesaaja andmed on erinevad, märkige see kindlasti kontaktandmete väljadele. Kui tellimuse esitaja ja kauba kättesaaja andmed on samad, tehke sisestatud andmete järele vastav märge. Peale seda valige sobiv kättetoimetamise viis. Enne tellimuse esitamist lugege hoolikalt läbi tellimistingimused ja kinnitage palun oma nõustumist, seejärel kinnitage tellimus. Teie poolt sisestatud e-posti aadressile saabub tellimuse kinnitus.

Woolart.ee postitab tellitud kauba 3–5 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest WOOLART OÜ arvelduskontole. Kui tellitud kaup ei asu hetkel laos või tellimuse täitmine mõnel muul põhjusel 3–5 tööpäeva jooksul ei õnnestu, teavitab Woolart.ee sellest ostjat. Woolart.ee ei vastuta postiteenuse poolt tekitatud viivituste eest kauba toimetamisel ostjani.

Kui soovite teid huvitava toote kohta lisainfot, siis klõpsake huvi pakkuva toote juures nuppu “Küsi lisainfot” ning sisestage oma e-posti aadress ja küsimus.
Kõik küsimused ja ettepanekud on alati oodatud! Palun esitage need meile “Võta ühendust” vormi vahendusel.

Aitäh, et külastasite meie poodi ja kodulehte!